CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 5 lipca 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.  Dzisiaj I niedziela msc. Zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o 11: 30. Dzisiaj również zakończenie festiwalu „Soli Deo” o 16:00 Msza św. W kościółku o pod przew. Ks. Bpa Mariusza.

2. Bóg zapłać ks. Janowi za przygotowanie pielgrzymki pieszej do Krasnobrodu. Dziękujemy również Eli Smutek, która na trasie pielgrzymki robiła za całą scholę.

3.Rozpoczęły się organizowane przez ks. Leszka i animatorów Rekolekcje Oazowe.

4. Wczoraj zakończył się Exodus Młodych w Zamościu „Jezus na wschodzie”.

5. Jutro o 12:00 w Krasnobrodzie będzie Charyzmatyk J. Baschobora  -Charyzmatyk.

6. Są z nami ss. Benedyktynki z Przemyśla s. Klara, s. Benedykta, s. Hiacynta. Po mszy można nabyć „leki z Bożej apteki”.

7. We wtorek I wt. msc. o 6:00 godzinki ku czci św. Michała Archanioła a wieczorem uwielbienie Boga przez św. Michała Arch.

8. Są nowe Gazety Niedziela i art. „III wojna świtowa w kawałkach”- o dziewczynce która wybaczyła swemu zabójcy, o Krasnobrodzie i inne art. Do nabycie GN i Przew. Kat. (art.  O sprawach ważnych i najważniejszych).

9. Nasza gazetka parafialna (wiele ciekawych rzeczy z życia naszej par).

10. Można nabyć książkę – reprint z XVIII w. – wierny tekst w oryginalnym języku a w niej opisane cuda Krasnobrodzkie z XVII i XVIII w.

11. Nasi księża rozpoczęli urlopy przez 2 msc. będzie uszczuplony skład.

12. Planujemy w najbliższych latach pobudować na naszym podwórku plebanijnym garaże z salami na piętrze, zgodnie z zaleceniami konserwatorki, tam też chcemy przenieść księgarenkę.

12. Bóg zapłać za ofiary na k-ł. Maturzyści Jubilaci z 1945r., 500 zł, Bezim. 300, 200, 50, 200, Nadst.. 52 kl. VI z racji nawiedzenia 150 Bezim. z ul. Kościuszki 200.

13. Jutro – z okazji wspomnienia dowolnego Najświętszej Maryi Panny, Uzdrowienia Chorych – obchodzi się święto patronalne Apostolstwa Chorych.

6. W sobotę – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. Żył na przełomie V i VI wieku.

·        8 VII – św. Jan z Dukli, prezbiter, franciszkanin, który żył w XV wieku

·        a także wspominani już: Najświętsza Maryja Panna, Uzdrowienie Chorych, bł. Maria Teresa Ledóchowska i św. Benedykt.

środa,
08 lipca 2015