czwartek,

6:30 Roraty, 7:15 i 17:30

Liczba wyświetleń:

ZESPÓŁ KANAAN

1 września 2007r. z połączenia dwóch schol: Jeruzalem i Atis Adonai powstał zespół o nazwie Kanaan.  Mijały tygodnie, miesiące, lata... Zespół rozwijał się muzycznie. Przychodzili nowi wokaliści i muzycy. Brzmienie naszego zespołu wzbogacały nowe instrumenty (saksofon, gitara basowa, perkusja, skrzypce). Nasza działalność to przede wszystkim oprawa muzyczna Mszy Świętej, nabożeństw oraz koncerty ewangelizacyjne. Oferujemy także oprawę Mszy Świętej ślubnej. (tel. kontaktowy - 697 867 592)

Oto nasz obecny skład:

Paulina Skrok- gitara i wokal Magda Kuraś- wokal Paulina Okoń- wokal Martyna Pluta – wokal Kamila Osuch- wokal, Michalina Lipińska - wokal, Ewelina Komosa - wokal, Paweł Wójcik - wokal, Wojtek Ziemichód- wokal, Kuba Fedec- konga/djembe/perkusja, Mateusz Małek - gitara elektryczna oraz gościnnie Mateusz Skrok – gitara, Joanna Skubisz – wokal Karolina Skrok-wokal, ks. Krystian Malec– nasz opiekun duchowy :):)

Dziękujemy panu Stanisławowi Wołowskiemu, który przez długi czas był naszym opiekunem muzycznym, panu Andrzejowi Kwietniowi który opiekował się zespołem i wzbogacał nasze brzmienie o instrumenty perkusyjne, oraz Ani Stępień, która czuwała nad techniczną poprawnością śpiewu. Należałoby jeszcze wymienić tych, którzy grali lub śpiewali przez pewien czas w naszym zespole: Anna Fugiel, Ewa Giełczyk, Paweł Jargieło, Paweł Koszel, Anna Koziara, Michał Kręt, Jakub Kręt, Iga Kwiecień, Bogusław Lasota, Maja Kwiecień, Agnieszka Padiasek, Agnieszka Polak, Barbara Rabiej, Szymon Rabiej, Karolina Skakuj, Magdalena Skakuj, Piotr Stępień, Adam Wołowski, Nina Wójcik, Paweł Wróblewski, Aleksandra Ziemichód, Ewa Kutryn, Karolina Surma, Sylwia Polak, Kamila Kręt, Elżbieta Smutek, Magda Blicharz, Adam Maciocha, Justyna Brytan, Anna Roszkowska, Michalina Garbacka,Monika Kurzyńska, Angelika Pawluk,Magda Mazurek,Karolina Julia Żurek, Michał Fedec, Bartłomiej Sokal

Dzięki Wam wszystkim za współpracę!

Podziękowania należą się także sponsorom oraz wszystkim tym, dzięki którym możemy prezentować naszą muzykę, a których nie sposób tu wymienić.