Wyszukiwanie

Msze św.

Niedziela

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00

Poniedziałek - Sobota

6:30, 7:00 i 17:30

Święta

Niedziela, VII Tydzień Wielkanocny Rok A, I Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Adres

Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jerzego

ul. Ogrodowa 3

23 - 400 Biłgoraj

tel. 84 686 76 02

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
131240

   

Intencje mszalne

 

 

Niedziela - 28. 05 

 

7.00 - + Andrzej CZYŻO - greg.

7.00 -  + Kazimierz, Katarzyna WLAŹ, Eugenia HAŁASA

7.00 -  (poza parafią ) + Zbigniew WOŹNY

 

8.30 - Dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o zdrowie dla Marianny

8.30 - + Kamil KACZOROWSKI (7 r.) 

 

10.00 - + Bogumiła BODYS (1 r.) 

10.00 - + Marianna BŹDZIUCH - greg.

10.00 - ++BOBRÓW, KOWALIKÓW, Marian ŻUREK, Andrzej OZOROWSKI, Marek KOSZEL 

 

11.00 - Za parafian i modlących się w Kościółku

 

13.00 - W intencji bierzmowanych 

 

16.00 - W intencji Ojca Świętego, Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam

16.00 - O dary Ducha Świętego dla diakonów rozpoczynających dzisiaj rekolekcje przed święceniami kapłańskimi 

 


Poniedziałek - 29. 05 - Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy


6.30 - + Zofia OBSZAŃSKA -  of. Mieszkańcy bloku Nadstawna 9

6.30 - + Bronisław, Jadwiga, Eugeniusz ++ZDOLSKICH, Bronisław, Michał ŚWITAŁA

6.30 -  + Adam LATO (8 r.), Julia, Roman, Jan


7.00 - O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Heleny 

7.00 - + Andrzej CZYŻO -  greg. 

7.00 -  (poza parafią ) + Zbigniew WOŹNY


18.30 - Dziękczynna za dar życia Michałka, z prośbą o błogosławieństwo Boże, pociechę duchową dla rodziców - of. Rodzina Botkowskich z Bochni 

18.30 - + Marianna BŹDZIUCH - greg.

18.30 - + Władysław (33 r.), Jadwiga, Alicja ++ WĄSEK


Wtorek - 30. 05  - Wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika


6.30 - + Bronisława TRZEŚNIOWSKA -  of. Sąsiedzi z Nadstawnej 9 


7.00 - Dziękczynna  z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego,  opiekę Matki Bożej dla Maksymiliana w 5. rocznicę urodzin

7.00 - + Zbigniew WOŹNY -  (30. dzień) 

7.00 - + Mieczysław RÓG (7 r.)

7.00 - + Andrzej CZYŻO -  ostatnia greg. 


18.30 - Dziękczynna  z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego,  opiekę Matki Bożej dla Anieli w 95. rocznicę urodzin

18.30 - + Marian SIEWIELA (18 r.), Helena, Marian ALEKSIŃSCY  

18.30 - + Marianna BŹDZIUCH - ostatnia greg.


Środa - 31. 05 - Święto Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny


6.30 - Dziękczynna w 4 rocznicę ślubu  Katarzyny i Jacka  z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego,  opiekę Matki Bożej

6.30 - + Zofia OBSZAŃSKA -  of. Rodzina Gmiterków z Czeladzi


7.00 - + Henryka STELMACH (6 r.)

7.00 - + Marianna IGRAS (10 r.)

7.00 - + Aniela, Antoni, dusze w czyśćcu cierpiące


18.30 -  Zbiorowa do Matki Bożej  Nieustającej Pomocy

18.30 - Dziękczynna  z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego,  opiekę Matki Bożej dla Pawła w 37.  rocznicę urodzin

18.30 - + Aniela KRZYKAWSKA (imieninowa) 

 

Czwartek - 01. 06 - Wspomnienie św. Justyna, męczennika


6.30 - Dziękczynna w 15 rocznicę święceń kapłańskich z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego,  opiekę Matki Bożej dla ks. Andrzeja Dzido i całej rodziny

6.30 - + Mieczysław GEROCH (40 r.) 

6.30 - + Janina OKOŃ (17 r.) 


7.00 - + Władysław KUCZYŃSKI (2 r.)

7.00 - + Beata MACIEJEWSKA - WELFLE (miesięczna) 


18.30 - Wynagradzająca Jezusowi Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi

18.30 - + Wiesław KUPIEC (24 r.)

18.30 - + Janina MIELNIK  - gregorianka 

18.30  - (poza parafią) Dziękczynna  z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego,  opiekę Matki Bożej dla Martyny w 11. rocznicę urodzin


Piątek - 02. 06 - Wspomnienie św. Męczenników Marcelina i Piotra


6.30 - O łaskę nawrócenia dla Grzegorza, Joanny, Wioletty, Artura, Łukasza  oraz  dla osób najbardziej potrzebujących przemiany i nawrócenia

6.30 - + Zbigniew WOŹNY -  of. Absolwenci LO, rocznik 1965


7.00 - Dziękczynna  z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego,  opiekę Matki Bożej dla ks. Andrzeja Mizury w 27 r. święceń 

7.00 - + Władysław, Aniela, Henryk ++MAZUR 


17.00 - Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa 


18.30 - Dziękczynna w 10 rocznicę święceń kapłańskich z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego,  opiekę Matki Bożej dla ks. Krzysztofa Palucha

18.30 - Dziękczynna  za nawiedzenie figury MB Fatimskiej z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej dla rodzin z bloku przy Kościuszki 33, klatka III

18.30 - + Janina MIELNIK  - gregorianka


Sobota  - 03. 06 - Wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy


6.30 - + Bronisława TRZEŚNIOWSKA -  of. Sąsiedzi z Nadstawnej 9


7.00 - + Łucja ADAMEK (30. dzień)

7.00 - + Michał KOZAK (17 r.) 

7.00 - + Janina SURMA ( 12 r.) 


17. 00 - Dziękczynna  z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego,  opiekę Matki Bożej dla Maturzystów z roku 1997 


18.30 - Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

18.30 - + Aniela, Jan  GÓRA, Artur, Wiesław ++OSTROWSCY 

18.30 - + Janina MIELNIK  - gregorianka


Niedziela - 04. 06 - Niedziela Zesłania Ducha Świetego


7.00 - Dziękczynna  w 34 rocznicę urodzin Agnieszki z prośbą  o bł. Boże, dary Ducha Świętego,  opiekę Matki Bożej dla niej i jej męża 

7.00 - Dziękczynna  za nawiedzenie figury MB Fatimskiej z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla rodzin z bloku Lubelska 3, Kościuszki 12


8.30 - + Jan MARCZAK

8.30 - + Antonina TROJANOWSKA (urodzinowa) 


10.00 - + Aniela, Jan, Stanisław, ++POSTÓW

10.00 - + Jan, Zofia, Jan, Aniela, Jan


11.30 - Za parafian i modlących się w Kościółku

11.30 - O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i św. Patrona dla KŻR św. Jacka oraz o szczęście wieczne dla zmarłych członków tego koła


13.00 - O dary Ducha Świętego dla Karola, Michała i Michaliny


 

16.00 -  + Janina MIELNIK  - gregorianka