Aby uczestniczyć w pierwszym dniu rekolekcji adwentowych online w naszej parafii prosimy o kliknięcie w poniższy link. Rekolekcje będą transmitowane przez portal bilgoraj.com.pl. na tej stronie również znajduje się link do pierwszego dnia rekolekcji. transmitowana będzie msza święta o godzinie 17:30 lub jeśli byłyby problemy techniczne to będzie ona re transmitowana zaraz po jej zakończeniu. Serdecznie zapraszamy.

Udało się na szczęście pokonać problemy techniczne - zapraszamy na drugi dzień rekolekcji adwentowych - proszę kliknąć w film poniżej  - odtwarzanie rozpocznie się automatycznie:

Zapraszamy do uczestnictwa w III ostatnim już dniu rekolekcji adwentowych - proszę kliknąć w film poniżej  - odtwarzanie rozpocznie się automatycznie:

Z powodu zaleceń Państwowej Organizacji Zdrowia dotyczących zgromadzeń w czasie zagrożenia koronawirusem spotkanie z O. Adrianem Lorysiem zostaje odwołane i przeniesionie na termin majowy.

Parafia św. Jerzego prowadzi transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń uroczystości i nabożeństw. Są one dostępne pod adresem:

Zakładka "Filmy". Jeśli przy filmie widoczny jest czerwony znacznik "live" - oznaczo to, że jest to transmisja na żywo.

Filmy i transmisje odtwarzają się bez problemu na przeglądarce Google Chrome. Nie trzeba być użytkownikiem Facebooka aby z nich korzystać.

Zapraszamy także na kanał naszej parafii na YouTube.

Kilka słów o Oazie Modlitwy znajdziecie na stronie: